חומרים מובילים
מוצרי הסרה והגנה מפני גרפיטי
 
הגרפיטי להבדיל מאומנות הרחוב, הוא היזק של רכוש פרטי או ציבורי הפוגע ישירות במראה הסביבה האורבאנית ומוריד את רמת האסטטיקה והנוי הציבורי.

חברתנו מתמחה במוצרי הורדת גרפיטי בחומרים אקולוגים שאינם פוגעים במשתמש או במשטח,

ניתן להוריד מכל סוגי המשטחים הקיימים, החל מחומרי פרספקס ומתכת עד לקירות אבן ירושלמית וכרוכית הידועות כקשות מאד בהסרה של צבע מסוגים שונים וגרפיטי.

טיפול במשטחים פגועים בגרפיטי הינו תלוי בזיהוי המשטח ובבחירת החומר המתאים לטיפול האפקטיבי ביותר

להבדיל משיטות ישנות של הסרת גרפיטי ע"י התזת חול או חומצות למיניהן, אשר פוגעות במשתמש ובסביבה וכמובן במשטח האבן, חברתנו משווקת חומרים המתקדמים והאפקטיביים ביותר שקיימים כיום בשוק. 

אופן יישום החומר הינו פשוט ומתבצע ע"י מריחה של החומר בעזרת מברשת פשוטה על גבי הגרפיטי עצמו, לאחר המתנה של כ-10 דקות, יש לשטוף את המשטח בעזרת לחץ מים נמוך והמשטח נקי.

החומרים האקולוגיים שלנו שומרים על חזות המבנה המקורי ואינם מפוררים או סודקים את האבן, ואף מחזירים את הפיגמנט המקורי של האבן.

הסרת צלליות הגרפיטי - לאחר הטיפול בהסרת גרפיטי, ישנם מקרים בהם נשארת שכבת צללית על המשטח, ובכדי להסירו באופן מוחלט, יש לנו חומר בשם AGS 65 המורידה שכבות אלו.
 
הגנה מפני גרפיטי עתידי:
במקומות בהם קיימת אפשרות לציור גרפיטי על משטחים, או במקרה שהגרפיטי כבר הוסר ויש רצון להגן מפני ציור גרפיטי עתידי, ברשותנו חומר שלא נראה לעין אשר מגן מפני גרפיטי הנקרא  AGS 3502.
במקרה ויש רישום של גרפיטי על החומר המוגן, הניקוי הוא קל במיוחד ונעשה עם מטלית לחה.
 
 

 
כל הזכויות שמורות© ל-uss
תודה
תודה ההודעה התקבלה,
​נחזור אליכם בהקדם.